Kalender Beker van België Afdrukken E-mailadres

1/8 FINALES

60

08.01.2011

14:00

R.SC.Anderlecht 2

Dames Voetbal Opglabbeek

3-1

61

08.01.2011

14:30

R.SC.Anderlecht

Standard Fémina de Liège

0-3

62

08.01.2011

14:30

DVC.Zuid-West Vlaanderen

K.Massenhoven VC.

2-3

63

08.01.2011

14:30

KV.Cercle Melle

Sinaai Girls

1-3

64

08.01.2011

14:30

D.V.C.Eva's Tienen

FC.Fémina W.S. Woluwe

2-3

65

08.01.2011

15:30

Dames Zulte Waregem

Standard Fémina de Liège 2

3-0

66

08.01.2011

14:30

Miecroob Veltem

R.US.Beloeil

5-2

67

09.01.2011

14:00

W.D.Lierse SK.

GBA-Kontich FC.

1-0


1/16 FINALES

44

06.11.2010

Oud-Heverlee Leuven

KV.Cercle Melle

0-1 

45

06.11.2010

Damesvoetbal Lanaken

D.V.C.Eva's Tienen

0-3 

46

06.11.2010

Dames Voetbal Opglabbeek

Club Brugge Dames

3-2 

47

06.11.2010

Standard Fémina de Liège

Dames VK.Egem

3-0 

48

06.11.2010

Miecroob Veltem

Dames Voetbal Klub Haacht

 10-1

49

06.11.2010

R.US.Beloeil

Wallonia Club Sibret

 3-1

50

06.11.2010

Dames Zulte Waregem

ASE.De Chastre

 11-0

51

06.11.2010

DV.Famkes Merkem

R.SC.Anderlecht

 0-3

52

06.11.2010

K.Achterbroek V.V.

Sinaai Girls

 1-8

53

06.11.2010

GBA-Kontich FC.

Damesvoetbal Davo Waregem

  4-1 

54

06.11.2010

SK.Zingem

Standard Fémina de Liège

  0-8 

55

06.11.2010

Oud-Heverlee Leuven

W.D.Lierse SK.

 0-3

56

03.11.2010

K.SK Heist

R.SC.Anderlecht

  0-3 

57

06.11.2010

ES.Féminine Gerpinnes

DVC.Zuid-West Vlaanderen

 0-8 

58

06.11.2010

FC.Fémina W.S. Woluwe

Dames Voetbal Zonhoven

 5-1

59

06.11.2010

K.Massenhoven VC.

K.St.-Truidense VV.

 1-1

 


2E RONDE - A-PLOEGEN

 

26 28.08.2010 16:00 Wallonia Club Sibret SK.Staden 5-0   F1
27 28.08.2010 16:00 K.FC.Rapide Wezemaal Damesvoetbal Lanaken 0-2    
28 28.08.2010 16:00 ES.Féminine Gerpinnes Fémina Sp.Ol.de Charleroi 5-1    
29 28.08.2010 16:00 Dames Voetbal Klub Haacht KVE.Drongen 3-2    
30 28.08.2010 16:00 K.Massenhoven VC. R.AS.Nimy-Maisières 8-0    
31 28.08.2010 16:00 K.FC.Merelbeke K.Achterbroek V.V. 2-6    
32 28.08.2010 16:00 Hoogstraten VV. K.SK Heist 1-7    
33 28.08.2010 16:00 FCJ.Lorr.Arlonaise Fémina KV.Cercle Melle 1-3    
34 28.08.2010 16:00 Voetbalclub Moldavo Dames Voetbal Opglabbeek 1-2    
35 28.08.2010 16:00 Dames Voetbal Zonhoven VV.D.Girls Lommel 2-2 (4-3)  
36 28.08.2010 16:00 Damesvoetbal Davo Waregem Cerkelladies Brugge 7-1    
37 28.08.2010 16:00 K.SK.Voorw.Zwevezele SK.Zingem 1-4    
38 28.08.2010 16:00 K.Olsa Brakel R.US.Beloeil 0-4    
39 28.08.2010 16:00 ASE.De Chastre FC.F.Braine-Rebecq 3-1    

2E RONDE - B-PLOEGEN

41 28.08.2010 16:00 Standard Fémina de Liège W.D.Lierse SK. 1-1 (3-2)  
42 28.08.2010 16:00 Dames Zulte Waregem Oud-Heverlee Leuven 0-4    
43 28.08.2010 16:00 Sinaai Girls R.SC.Anderlecht 0-2    


Voor meer informatie kan U ook terecht op
http://www.footbel.com