Uitslagen 1ste ronde Beker van België en programma 2de ronde Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Maryan Mahieu   
maandag, 20 augustus 2012 09:13

Op zaterdag 18 augustus 2012 stonden de wedstrijden van de eerste ronde van de Beker van België 2012-2013 op het programma.


Uitslagen Eerste ronde - op zaterdag 18 augustus 2012:

1. Montroeul-Dergneau A - Bye;
2. RUA Plombières - Bye;
3. Cerkelladies Brugge - SK Zingem 5-2;
4. SV Zulte Waregem C - Bye;
5. SK Staden - K. MR Biesen 5-0;
6. ASE De Chastre - RUSC Anderlues 5-0 forfait;
7. Tongeren DV - Vaux 17-0;
8. Fémina Sport. de Charleroi - Bye;
9. Hamme-Zogge - ASC Havinnes 0-13;
10. US Saint-Rémy - Bye;
11. FC Fémina Braine - FC Merelbeke 2-0;

12. WB Sinaai Girls B - K. Soc. Maria-ter-Heide 2-0;
Lees een verslag via:
http://www.dames-mth.be/index/aploeg/verslagen/2012-2013/sinaaiuit2012.php
Bekijk foto's van dit duel via:
http://foto.dames-mth.be/#296.76

13. Atlas Linter - Wolfsdonk Sport 3-0;
14. KVE Drongen - RJ Arlonaise 4-2;
15. Gesvoise - Bye;
16. Bokrijk Sport - Beerschot B 0-10;
17. ES Féminine Gerpinnes - Bye;
18. Hoogstraten VV - RC Lebbeke 1-2;
19. YR KV Mechelen - AA Gent Ladies B 1-0;
20. RAS. Nimy-Maisières - KSV Roeselare 6-2;
21. KFC Hamont 99 - KSK Voorwaarts Zwevezele 5-2;
22. KSK Beveren - Etoile Rouge Belgrade 8-1;
23. Club Brugge B - Overpelt VV 5-0 forfait;
24. Damesvoetbal Lot - K. Boechoutse VV 3-3 (strafschoppen 4-3).

Programma Tweede ronde - op zaterdag 25 augustus 2012 in principe om 16 uur:

25. RAS. Nimy-Maisières - Lierse B;
26. FWS Woluwe - KFC Hamont 99;
27. KSK Heist - YR KV Mechelen;
28. VC Moldavo - SV Zulte Waregem C;
29. Cerkelladies Brugge - AA Gent Ladies;
30. RUA Plombières - WB Sinaai Girls;
31. Montroeul Dergneau A - K. Achterbroek VV;
32. DV Lanaken - ASC Havinnes;
33. Gesvoise - Rapide Wezemaal;
34. Fémina Sport. de Charleroi - Dames VC Eendracht Aalst;
35. DVC Eva's Tienen - ES Féminine Gerpinnes;
36. FC Fémina Braine - DV Famkes Merkem;
37. WB Sinaai Girls B - OH Leuven B;
38. Eendracht Louwel - KVE Drongen;
39. RSC Anderlecht B - RC Lebbeke;
40. SV Zulte Waregem B - SK Staden;
41. US Saint-Rémy - K. Sint-Truidense VV B;
42. Tongeren DV - Dames VK Egem;
43. Beerschot B - Lommel United WS;
44. K. Massenhoven VC - ASE De Chastre;
45. Club Brugge B- RAEC Mons Ladies;
46. KSK Beveren - DV Zonhoven;
47. Standard Fémina B - Damesvoetbal Lot;
48. Atlas Linter - Wallonia Club Sibret
(Bron: KBVB)